Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Zdravotní židle Therapia

 „Seďte lépe než Váš fyzioterapeut.“

Zdravotní židle Therapia jako individuální řešení na míru. Židle Therapia jsou speciální ergonomické židle vyvinuté pro dlouhodobé sezení nejen u počítače. Židle Therapia svým speciálně navrženým konceptem předchází zdravotním potížím způsobených dlouhodobým, strnulým sezením.

Jedná se o český výrobek společnosti Prowork, která tento produkt vyvíjela řadu let, a to v úzké spolupráci s lékaři, fyziotherapeuty a dalšími odborníky zabývajícími se negativními vlivy dlouhodobého sezení na lidské zdraví. Výsledkem této spolupráce je ucelená řada židlí, které úspěšně prošly klinickými testy a které lze klasifikovat jako certifikované zdravotní židle.

Židle Therapia slouží v Ústřední Vojenské nemocnici jako pomůcka pro nácvik správného sezení. Dodávku židlí Therapia zajistila v roce 2013 společnost ERGO-INTERIER.

Koncept zdravotně ergonomických židlí Therapia řeší problematiku dlouhodobého sezení komplexně. Neřeší pouze problémy se zády, bederní či krční páteří, ale i krevní a lymfatický oběh. Eliminují bolesti zad, zajišťují lepší prokrvení dolních končetin, a tím působí pozitivně proti otokům nohou či tvorbě křečových žil. Unikátní, patentově chráněná je u židlí Therapia svislá kontaktní zóna opěráku, která podporuje vzpřímený sed a rovná záda sedícího. V oblasti beder je u židlí Therapia umístěna výrazná anatomicky tvarovaná výškově stavitelná bederní opěra. Napětí a bolesti  v oblasti krční páteře významně snižuje pohodlná hlavová opěra, vyráběná ve více velikostech.

Sedáky židlí Therapia se vyrábí v různých velikostech. Nedílnou součástí sedáku je pružinové jádro, které zajistí měkký komfortní sed i pro osoby trpící zdravotními komplikacemi spojenými s dlouhým sezením nebo pro osoby, které jsou po operacích. Sklon sedáku směrem dopředu zajišťuje anatomicky správný sed – pánev sedícího je výše než jeho stehna. Přední výstupek sedáku však zamezí případnému sklouzávání. Velice důležitá je odlehčená přední hrana sedáku, která eliminuje tlak ve spodní části stehen.

Židle Therapia vás naučí správně sedět, neboť jejich tvar a umístění anatomicky tvarovaných biozón zafixuje sedícího ve správné pozici, aniž by na to musel při práci myslet. Nohy jsou mírně od sebe a při správném nastavení hloubky sedáku je neustálý kontakt zad s opěrákem.

Židle Therapia je židle pro každého, bez ohledu na věk či tělesné proporce sedícího. Výroba probíhá na míru dle tělesných parametrů, od dětských modelů až po modely pro osoby s výškou 200 cm a váhou 160 kg.


Showroom zdravotních židlí Tehrapia

Jsme specializovaná prodejna a showroom autorizovaný k prodeji zdravotních židlí Therapia. Židle Therapia prodáváme již od roku 2006, kdy byly židle Therapia poprvé uvedeny na trh. Vyzkoušejte u nás na showroomu židle Therapia.

Vyzkoušejte na showroomu všechny modelové řady a velikosti židlí Therapia. Všechny modely trvale k vyzkoušení – Therapia ENERGY+, Therapia BODY+, Therapia E+ Gamer, Therapia SENSE, Therapia STANDI, Therapia ENERGY COM a Therapia BODY COM.

Navštivte naši prodejnu v Praze a vyzkoušejte model, který Vám bude vyhovovat. Máte vybráno? Židli Therapia si můžete objednat i na našem e-shopu.

Vybíráte židli pro sebe nebo více židlí pro zaměstnance ve firemním barvách?

U nás máte jistotu, že zdravotní židle nakoupíte nejvýhodněji.

Získejte slevu 5 % do našeho e-shopu

Kód: ERGO2020 zadejte v košíku eshopu.

Řekněte si o nejvýhodnější cenu na trhu

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.