Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Elektricky stavitelné stoly

Střídání práce ve stoje a v sedě má zásadní vliv na vaše zdraví a pracovní výkon. 

Rádi byste si dopřáli více energie během dne o kterou byste se chtěli podělili s rodinou a přáteli? Víme jak to zařídit. Elektricky výškově stavitelné stoly jsou tu pro ty, kteří preferují dynamický způsob práce ve stoje. Prací ve stoje předcházíte zdravotním problémům a bolestem zad způsobeným dlouhodobým, strnulým sezením.

Proč kombinovat práce ve stoje a v sedět? Zdravotní hledisko není jedinou výhodou. Člověk je určen k pohybu. Prací ve stoje se tělo přirozeně prokrvuje. Lepší cirkulací krve zajistíte vhodnější okysličení mozku což přirozeně vede uživatele k vyšší bdělosti během pracovního dne a kreativnějším nápadům.

Vyzkoušejte výškově stavitelné stoly a práci ve stoje si zamilujete. Kombinace práce ve stoje a v sedě doporučují přední čeští fyzioterapeuti. Věděli jste, že ve skandinávských zemích mají zaměstnavatelé povinnost umožnit zaměstnancům práci ve stoje? Trend práce ve stoje roste i v tuzemských firmách. Roste procento zaměstnavatelů, kteří vnímají polohovatelné stoly jako investici do zaměstnanců jakožto úspory času, energie a ve výsledku i financí.

Výhody práce ve stoje

Objevte výhody práce ve stoje. Vyzkoušejte až 5 typů elektricky polohovatelných stolů na našem showroomu. Rádi byste vyzkoušeli elektricky stavitelný stůl u Vás ve firmě? Žádný problém. Stůl Vám zdarma v rámci Prahy a okolí zavezeme, předvedeme a zapůjčíme k testování.

Využijte komfortu a ergonomie elektricky stavitelného stolu

Vytvořte zdravé pracovní prostředí pro sebe či své zaměstnance.

Získejte slevu 5 % do našeho e-shopu

Kód: ERGO2020 zadejte v košíku eshopu.

Řekněte si o nejvýhodnější cenu na trhu

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.