Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Kancelářský nábytek Vasa

Kvalitní, ergonomické a ekonomicky přívětivé řešení Vaší kanceláře

Kancelářské stoly a kancelářský nábytek s dlouholetou tradicí od významného českého výrobce VASA, spol. s r. o. Společnost Vasa již od počátku klade důraz na ergonomii. V české republice se stala průkopníkem a jediným výrobcem, který vyrábí a dodává stoly s unikátní PUR hranou. Okraj stolové desky je vyztužen speciální hranou z litého polyuretanovou.

Ergonomicky tvarovaná přední hrana zajistí uživateli příjemné podepření předloktí. Na předloktí nevzniká nežádoucí tlak z ostré hrany běžné stolové desky, který často bývá příčinou onemocnění tzn. „syndromu karpálních tunelů“. Speciální tvarovanou PUR hranu charakterizuje příjemný měkký povrch, který uživatel ocení zejména při delší době práce i stolu. PUR hrana je vysoce odolná proti otěru, zvýšenému teplu a vyniká svou stálobarevností při působení slunečního záření.

Stolové desky s PUR hranou se vyrábí v rovných i ergonomicky tvarovaných tzv. vykrojených variantách.

Vyberte si z nabídky kancelářských stolů VASA

stoly ECO

Ekonomicky dostupná řada stolových i konferenčních systémů. Řada ECO je specifická svou podnoží, kterou tvoří plné bočnice z LTD desky. Dostupné jsou i varianty s PUR hranou. Zajistí tak soukromí i v rušnějších prostorách.

stoly CLASSIC

Kancelářské stoly z CLASSIC se vyznačují klasickou kovou podnoží. Podnož navržena do tvaru „C“ pro zajištění skvělé stability i při větším zatížení. Barva kovů podnože – bílá, šedostříbrná, antracit. Stoly je možné doplnit PUR hranou.

stoly ERGO

Kancelářské stolové systémy ERGO byly navrženy pro dosažení maximální ergonomie. Možnost nastavení výšky stolů ERGO a volitelná PUR hrana, tvoří dokonalou kombinaci jejíž výsledkem je ergonomický pracovní stůl.

stoly EAGLE

Elegance spojená s moderním s vzdušným designem. Stoly řady EAGLE charakterizuje unikátní tvar podnože a tvarová patička podnoží. Samotná podnož je vysoce stabilní s vysokou nosností. V nabídce stolové i konferenční stolové systémy.

stoly BASIC

Jednoduchý systém s univerzálním využitím v kanceláři, jednací místnosti i jako stoly jídelní. Stoly BASIC jsou charakterizovány pevnou kovovou konstrukcí s vysokou pevností.

kancelářské kontejnery VASA

Kancelářské kontejnery mobilní na kolečkách i přístavné pro prodloužení pracovní plochy. Integrované centrální zamykání se systémem blokace nevysunutých zásuvek – ochrana před nečekaným převrácením.

Pro náročnější nabízíme manažerský nábytek VASA

Manažerský nábytek ROYAL

Unikátní masivní design kancelářského nábytku ROYAL. Řadu ROYAL charakterizuje velkorysá konstrukce za kterou stojí dokonale sladěné 36mm robustní desky.

Manažerský nábytek LEVEL

Řada kancelářského nábytku LEVEL rozzáří kancelářské prostory. Bočnice a nosná konstrukce mají stejnou povrchovou úpravu jako pracovní deska. Reprezentativní vzhled a moderní design.

Manažerský nábytek SQUARE

Základním elementem řady SQUARE je masivní čtvercové konstrukce nohou. Podnož se čtvercovými nohy o rozměru 8x8cm zajišťují perfektní stabilitu, vysokou nosnost a do Vaší kanceláře přinesou nadčasový a moderní design.

Manažerský nábytek ELEGANT

Oblíbená řada ELEGANT vnese do Vaší kanceláře punc luxusu. Řadu ELEGANT specifikuje vzdušná, obdelníková podnož a na pohled elegantně plovoucí pracovní deska. manažerská řada ELEGANT se řadí mezi nejoblíbenější kancelářské sestavy.

Vybavte kancelářským nábytkem Vasa třeba celou firmu

těšíme se na vás

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.