Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Skříně Hobis Strong

Vysoká nosnost, stabilita a rychlé dodání

Kancelářské skříně Hobis Strong patří bezesporu mezi nejkvalitnější skříně na českém trhu. Řada Strong, nejvyšší produktová řada od předního českého výrobce Hobis. Propracovaná konstrukce a prvotřídní výrobní technologie zajišťuje kancelářským skříním Strong absolutní pevnost, stabilitu a zvýšenou nosnost. Skříně Hobis Strong vystaveny na showroomu.

Konstrukce skříní

Zesílená půda i dno o tloušťce 25mm tvoří robustní korpus a na přední straně jsou osazeny 2mm bezpečnostní ABS hranou, která chrání před případným poškozením. Ostatní části korpusu jsou osazený bezpečnostní ABS hranou o tloušťce 18mm. Výhodou jsou pohledová záda skříní Stong. Elegantně mohou v prostoru posloužit jako dělící stěna, záda jsou ve stejném pohledovém dekoru jako přední část a boky. Robustní korpus skříní Strong jsou vyrobeny z odolného materiálu značky Egger. Skříně jsou osazeny kvalitním kováním výrobce Blum s doživotní zárukou. Veškeré použité komponenty pocházejí z Evropské unie.

Police

Robustní korpus a zesílené police o tloušťce 25mm umožňují zatížení až 80kg. Výška úložného prostoru je navržena pro vložení šanonů. Polohu polic v úložném prostoru je možné libovolně měnit. Police jsou zabezpečeny proti náhodnému vysunutí a jsou lemovány bezpečnostní ABS hranou o tloušťce 25mm.

Dveře

Dveře skříní Strong jsou elegantně zapuštěny mezi dno a půdu. Na výběr jsou plné dveře i dveře prosklené. Plné dveře jsou lemovány bezpečnostní ABS hranou proti poškození. Dveře jsou osazeny kvalitními panty značky Blum s doživotní zárukou. Tiché a hladké dovření zajišťují tlumící čočky, které současně zabraňují prudkému a hlasitému zavření dveří. Skříně řady Strong jsou k objednání ve variante se zámkem.

Vyberte si ze tří variant:

Jak může vypadat sestava skříní Strong u Vás v kanceláři?

variabilita nábytku Hobis

Poskládejte si kancelář podle svých představ. Ať si vybere kancelářské stoly, elektricky polohovatelné stoly, skříně, kontejnery značky Hobis, vše do sebe bude dokonale zapadat. Jednotlivé moduly jsou široce variabilní a díky jednotnému dekoru budou tvořit perfektní sestavu ve Vaší kanceláři.


Profesionální vybavení kanceláře

Nechte si poradit od našich odborníků s 25 letou zkušeností. Rádi se s Vámi spojíme a poradíme s ideálním řešením návrhu kancelářských prostor.

 1. Osobně či telefonicky probereme Vaší individuální představu
 2. Zaměříme prostory nových či stávajících kancelářských prostor
 3. Předvedeme návrh včetně vizualizací spolu s cenovou nabídkou
 4. skladové položky připravíme a atypické položky zadáme do výroby

Doprava a montáž

Zajistíme dopravu a odbornou montáž. Odbornou montáž realizují profesionální technici. Zajistíme montáž kancelářského nábytku a židlí včetně rozmístění a likvidace obalového materiálu.

Online návrh vlastní kanceláře

S pomocí online 3D návrháře zvládnete navrhnout kancelář i Vy.

Zajímá Vás termín dodání nebo výhodnější cena při větším odběru?

Dejte nám o tom vědět. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky.

navigacni sipka

Poslat nezávaznou poptávku

  Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

  Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

  Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

  Výrazné množstevní slevy

  Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

  Showroom plný ergonomie

  Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

  Návrh kanceláře na míru

  Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

  Prvotřídní výrobci nábytku

  Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

  Autorizovaný prodej a záruka

  Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

  Nezávazná návštěva vzorkovny

  Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.