Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Židle do kavárny

Židle které dodají galantní atmosféru Vašemu podniku

Vybavujete kavárnu či restauraci? Nebo modernizujete interiér či rozšiřujete podnik o venkovní zahrádku? Zákazníci Vám to možná neřeknou. Ale věděli jste, že hned po vynikajícím jídle, dobré kávě se k Vám zákazníci rádi vracejí kvůli příjemnému a pohodlnému sezení? Dnešní pracovní prostředí se formou schůzek čím dál více přesouvá do kaváren a restaurací. Dopřejte Vašim zákazníkům komfortní a pohodové setkání ať s kamarády, kolegy nebo obchodními partnery.

Potrpíte si na kvalitu a současně jste milovníkem designu? My také! Jsme rádi, že Vám můžeme představit celou paletu židlí převážně od českých výrobců. Židle do restauračních zařízení vyžadují speciální nároky na kvalitu a současně i design, aby společně s interiérovými prvky tvořily dokonalý koncept Vašeho podniku.

Židle nejčastěji dodáváme do:

Našli jste se v některé z oborů? A nebo máte specifickou představu židlí k Vám do provozu? Podělte se s námi o ní. Rádi s Vámi poskládáme nabídku židlí šitou na míru přímo k Vám do podniku. Vybrané židle v nabídce jsou lety odzkoušené v náročném gastro prostředí. Kvalita zpracování je v restauračním prostředí na prvním místě. Židle musí obstát při rušných, vícesměnných provozech. A současně, aby židle po dlouhá léta zachovaly reprezentativní jakost a noblesu ve Vašem provozu.

Vyberte si ze široké palety dřevěných restauračních židlí, kovových židlí, venkovních židlí, zahradních židlí na předzahrádky a pergoly, židlí s plastovým sedákem a opěrákem pro snadnou údržbu. Kombinace, designových provedení, moření dřeva a čalounění potahů umožní vytvářet stylové interiéry podle Vašich představ.

Pro snadnou manipulaci, zejména do větších provozů, doporučujeme vybírat židle stohovatelné. Stohovatelné židle jsou konstrukčně přizpůsobeny tak, aby bylo možné židle skládat na sebe, lépe se převážely a při uskladnění šetřily místo.

Nevíte si rady jaké židle vybrat k Vám do podniku? Obraťte se na nás a rádi s Vámi doladíme židle podle Vašich představ. Máte představu jaké židle zvolit? Objednat židle můžete okamžitě na našem e-shopu a brzy budete moc zákazníky oslnit novým, komfortním sezením.

Využijte množstevní slevy pro vaši kavárnu

U nás nakoupíte nejvýhodněji libovolný počet kusů.

Získejte slevu 5 % do našeho e-shopu

Kód: ERGO2020 zadejte v košíku eshopu.

Řekněte si o nejvýhodnější cenu na trhu

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.