Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Kancelářské stoly UNI

„Jednoduše, ekonomicky a rychle.“

Stoly UNI od českého výrobce Hobis zaujmou uživatele, kteří dávají přednost jednoduchosti a snadnému rozšíření pracovní plochy. Řada UNI je specifická svými jednoduchými a přesto elegantními liniemi. Stoly je možné jednoduše modulovat vytvořit pracovního prostor ve tvaru L. V místě spoje jsou pracovní desky propojeny profily (bez svislé nohy), čímž vznikne příjemný pracovní prostor bez omezení pod pracovní plochou. Řětězit stoly do tvatu L je možné pouze u variant US (USD, UJ) 1600 a 1800.

Jedna podnož pro dvě pracovní místa? Ano, i to řada UNI nabízí. Současně lze osadit na jednu podnož dvě protilehlá pracovní místa. Ušetříme pracovní prostor a pracovní místa působí více decentně.

Líbilo by se Vám podélně řadit stoly z sebou? Řada UNI umožňuje podélně napojit stoly jeden vedle druhého. Stůl na krajní pozici je osazen standardní čtyřnohou podnoží a další stoly se z tento stůl řetězí s nohami pouze na jedné straně stolu. V místě spoje jsou osazeny nohy pouze následujícího stolu. Čím více stolu za sebe řetězíte, tím více ušetříte prostou a financí.

V případě, že dáváte přednost ergonomii potěší Vás ergonomicky tvarované pracovní desky UNI vyrobené podle normy ČSN EN 527-1.

Stolová deska

Stolové desky Hobis jsou standardně vyráběny o robustní tloušce 25mm. Hrany jsou opatřeny bezpečnostní ABS hranou, která zamezuje případnému poškození. Součástí stolové desky jsou standardně 2 průchodky pro snadné svedení kabeláže pod pracovní desku

Kovová podnož

Robustní celokovová podnož tvoří nohy pro všechny typy stolů UNI. Čtyřhranný profil o rozměru 50 x 50 mm spolu se spojnicemi o průřezu 40 x 20 mm zajistí stabilní základnu pro Váš pracovní stůl. Podnož disponuje rektifikací, která snadnou regulací umožní dorovnat případné nerovnosti podlahy až do 15mm.

Organizace kabelů se stoly UNI

Stoly UNI jsou vybaveny praktickými kabelovými průchodkami pro snadné svedení kabelů pod stolovou desku. Průchodky jsou standardně umístěny v pravém a levém horním rohu stolové desky. Náročnější uživatelé ocení kabelové organizéry, které pohledným způsobem umožní skrýt veškerou kabeláž do horizontálních či vertikálních kabelových svodů.

Výhody stolů UNI

 • jednoduchý spojovací systém
 • rychlost dodání (nábytek trvale skladem)
 • skryté vedení kabeláže + integrované držáky kabelů
 • široká nabídka dekorů
 • snadná montáž
 • prodloužená záruka 5 let
 • český výrobce

Technické parametry

 • standardní rozměry 1200, 1400 1600, 1800 mm
 • bezpečnostní 2 mm ABS hrana (chrání před poškozením)
 • robustní pracovní deska s tloušťkou 25mm
 • profil nohy podnože 50 x 50 mm
 • spojovací díly 40 x 20 mm
 • splněny normy ČSN EN 572-1, ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 A ČSN 910100

Příslušenství ke kancelářským stolům

Ke všem stolům Hobis nabízíme kancelářské kontejnery pro přehlednou organizaci dokumentů a šanonů. Vestavěná přípojná místa pro pohodlné připojení externích kabelů USB, HDMI, VGA, síťových kabelů či napájení k notebooku. Kabelové organizery pro přehlednou a podlehnout organizaci kabelů pod pracovní deskou. Chytré uchycení počítačů zajistí závěsy a držáky pro PC.

Kombinujte jednotlivé prvky Hobis

Jednotný design, pohledový dekor a použité kovové prvky umožní kombinovat jednotlivé typy nábytku Hobis. Ať si vyberete kancelářský stůl, kancelářské skříně, zásuvkové kontejnery nebo doplníte kancelář o elektricky polohovatelné stolykabelové organizéryvestavěné zásuvky nebo akustické paravány, jednotlivé prvky budou tvořit jednotně sladěnou kancelářskou sestavu.

Jak může vypadat Vaše kancelář s řadou Uni?

Vyberte si ze značkových dekorů Hobis


Profesionální servis a vybavení kanceláře

Nechte si poradit od našich odborníků s 25 letou zkušeností. Rádi se s Vámi spojíme a poradíme s ideálním řešením návrhu kancelářských prostor.

Jak to celé probíhá?

 1. Osobně či telefonicky probereme Vaší individuální představu
 2. Zaměříme prostory nových či stávajících kancelářských prostor
 3. Předvedeme návrh včetně vizualizací spolu s cenovou nabídkou
 4. skladové položky připravíme a atypické položky zadáme do výroby

Doprava a montáž

Zajistíme dopravu a odbornou montáž. Odbornou montáž realizují profesionální technici. Zajistíme montáž kancelářského nábytku a židlí včetně rozmístění a likvidace obalového materiálu.

Online návrh vlastní kanceláře

S pomocí online 3D návrháře zvládnete navrhnout kancelář i Vy.

Zajímá Vás termín dodání nebo výhodnější cena při větším odběru?

Dejte nám o tom vědět. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky.

navigacni sipka

Poslat nezávaznou poptávku

  Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

  Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

  Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

  Výrazné množstevní slevy

  Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

  Showroom plný ergonomie

  Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

  Návrh kanceláře na míru

  Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

  Prvotřídní výrobci nábytku

  Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

  Autorizovaný prodej a záruka

  Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

  Nezávazná návštěva vzorkovny

  Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.