Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Konferenční židle a křesla

Komfort až na 1. místě.

Dokážete odhadnout, co všechno se promítá do pozitivního hodnocení účastníků jednání či konference? Vedle obsahu samotné konference a jednání přednášejících je to možná překvapivě komfort sezení na konferenční židli, podobně jako na kancelářské židli. Alespoň takové výsledky vyplývají z četných výzkumů na toto téma. Abyste uspořádali ve všech směrech úspěšnou konferenci, měli byste tedy věnovat zvýšenou pozornost právě i zajištění kvalitního „posezení“.

Jakou židli si přejí Vaši posluchači?

Konferenční židle zpříjemní dlouhé hodiny sezení na konferencích a různých jednáních. Tyto výsledky výzkumů jsou ale vlastně celkem logické. Pokud účastníci Vaší konference sedí dlouhé hodiny na konferenční židli a sledují přednášky, měli by se cítit opravdu pohodlně, podobně jako na ergonomické židli. Jen tak získáte jistotu, že budou pozorně sledovat přednášejícího a odnesou si z Vaší konference ty nejlepší dojmy.

Objednejte si komfortní konferenční židle. Čas strávený na konferenci, jednaní či prezentaci bude pro Vás zážitkem.

Podívejte se na naši nabídku konferenčních židlí, kancelářského nábytku, kancelářských křesel a mnoho dalšího, která představuje širokou škálu použitých materiálů, barev a možností konfigurace. V naší nabídce najdete luxusní modely konferenčních židlí, které jsou také adekvátně ke svým vlastnostem oceněny. Vedle toho si lze vybrat z mnoha variant s nižší cenou, které jsou ale rovněž schopny splnit Vaše očekávání. Po celý rok sledujeme moderní trendy a vybíráme pro Vás ty nejlepší konferenční židle.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné konferenční židle

Pokud si nejste jistí, které konferenční židle zvolit, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a doporučíme optimální variantu právě pro Vaše účely. Pravidelně naší nabídku doplňujeme nejnovějšími typy konferenčních židlí, abyste si mohli do Vašich konferenčních sálů pořídit skutečně pohodlné a plně funkční posezení. Můžete si být jistí, že Vaši partneři a klienti takový komfort dokážou ocenit.

Objednejte konferenční židle, které budou pohodlné a posluchači se k Vám budou rádi vracet.

Ať už poptáváte jeden či několik málo kusů konferenčních židlí do kavárny, ordinace, čekárny či kanceláře, nebo chcete vybavit velký sál, divadlo apod., u nás máte jistotu nejlepší nabídky.

Získejte slevu 5 % do našeho e-shopu

Kód: ERGO2020 zadejte v košíku eshopu.

Řekněte si o nejvýhodnější cenu na trhu

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.