Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Stolové podnože

Hledáte stůl, který se přizpůsobí vašim potřebám a zároveň bude stylový a kvalitní? Pak jste na správném místě. V naší kategorii samostatně výškově nastavitelných stolových podnoží najdete široký výběr podnoží, které vám umožní vytvořit si stůl na míru podle Vašich představ a potřeb. Velkou výhodou samostatných stolových podnoží je variabilita ve volbě stolové desky. Stolovou desku můžete použít současnou, kterou nyní požíváte. Nebo vybrat konkrétní tvar a dekor, který Vám padne do interiéru či kanceláře. Samostatné stolové deska v nabídce zde.

Samostatně výškově nastavitelné stolové podnože jsou ideální pro ty, kteří pracují doma nebo v kanceláři a chtějí si zvolit optimální výšku stolu podle své postavy, polohy a nálady. Můžete si tak snadno změnit výšku stolu pomocí elektrického nebo ručního ovládání a střídat práci ve stoje s prací v sedě.  Tím zlepšíte své držení těla, zvýšíte svou produktivitu a zároveň ulevíte své páteři a kloubům.

Firemním i koncovým zákazníkům nabízíme samostatně výškově nastavitelné stolové podnože v různých designech, a barevných provedeních. Stolové podnože v nabídce jsou stabilní, pevné a snadno se montují. K podnožím si můžete objednat i desku k pracovnímu stolu, kterou si můžete vybrat z naší nabídky nebo použít svoji vlastní.

Podnože jsou univerzální a vhodně pro standardní šířku stolových desek od 100 -200 cm (podle typu podnože). Hloubka stolové desky je obvykle vhodná od 60 – 90cm.

Nečekejte a objednejte si ještě dnes svoji samostatně výškově nastavitelnou stolovou podnož a užijte si komfort a flexibilitu, kterou vám práce ve stoje poskytne. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.