Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Vysouvací zásuvka do stolu

Zásuvkové panely Vault

Elegantní řešení přípojných míst přináší systém vault. Vaul, nebo-li přípojný panel je možné umístit přesně tam kde jej nejvíce potřebujete. Elektrickou zásuvku na napájení notebooku, či datový kabel k internetu nebo jen nabíječku k telefonu již nemusíte složitě hledat pod stolem. Jednoduše se připojte! Přípojné zásuvkové panely nabízí.

Přípojné místa jsou ideální pro integrování do pracovní desky kancelářského stolu, kuchyňské linky, konferenčních stolů, do učeben a školících místností. Všechna přípojná místa splňují přísná kritéria pro vysokou zátěž. Zásuvkové panely jsou certifikovány státní zkušebnou. Základním nosičem zásuvek a konektorů je kovový korpus. Systém přípojných panelů je připevněn k pracovní desce svorkami.

Vyberte si zásuvkový panel podle Vašich požadavků

Pevné zásuvkové panely

Snadná instalace bez nutnosti úprav stolové desky (vyříznutí otvoru). V nabídce panely integrované do stávající kabelové průchodky stolových desek Hobis. Případně zásuvkové panely určené k uchycení na spodní / horní hranu stolové desky.

Elektricky otočné panely

Vhodné pro zajištění rovné pracovní plochy v případě nevyužití zásuvek. Otočením panelu zajistíme rovnou pracovní plochu se stolovou deskou. Panel je otočný pomocí elektrického motoru s magnetickou spojkou. V horní části panelu integrovaná bezpečnostní fotobuňka, která zamezí nechtěnému otočení v případě, že v panelu jsou zapojené kabely.

Konfigurovatelné panely

Poskládejte si zásuvkový panel z konektorů které potřebujete. Konfigurovatelné panely obsahují volné sloty, které libovolně osaďte potřebnými konektory. Vyberte si rámeček s dvěmi nebo třemi elektrickými zásuvkami a zbývající sloty konfigurujte.

Vyberte si ze široké nabídky přípojných míst na našem e-shopu.

Integrované zásuvky do stolu ještě levněji

Získejte slevu 5 % do našeho e-shopu

Kód: ERGO2020 zadejte v košíku eshopu.

Řekněte si o nejvýhodnější cenu na trhu

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.