Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Manažerský nábytek Exner

Kancelářský nábytek Exner patří mezi českou špičku luxusního manažerského nábytku. Vybrané kombinace vysoce kvalitních materiálů, pravé kůže a skla dodají Vaší kanceláři punc luxusu.

Tradice od roku 1914, kdy byla společnost Exner založena jako rodinné truhlářství. V roce 1922 se rodinná společnost začíná zaměřovat na kancelářský nábytek. Tradice a prvotřídní kvalita, která pokračuje do dnes.

Manažerský nábytek Exner je charakteristický čistými liniemi, pečlivým zpracováním přechodů a především velkorysou pracovní plochou.

Manažerský nábytek EXPO+

Pracovní stoly s velkorysou pracovní plochou a vysoce robustní kancelářské skříně futuristického designu. Řadu EXPO+ charakterizují rámové bočnice, které jako celek tvoří originální a jedinečný design kanceláře. Boční panely mohou být potaženy pravou kůží a nebo vyplněný vysoce kvalitním sklem lacobel.

Prohlédněte si nabídku luxusního nábytku řady EXPO+.

Manažerský nábytek ASSIST

Citlivý smysl pro detail a futuristický design kancelářských stolů a skříní. Stoly řady ASSIT charakterizuje tzn. „plovoucí pracovní deska“. Podobně jako u řady EXPO+ i stoly řady ASSIST disponují velkorysou pracovní plochou. Skříně z řady ASSIT jsou specifické svou masivní a prostornou konstrukcí, kterou decentně zjemní skleněné obklady. Skleněné obklady skříní a prostorné stoly s vynesenou pracovní plochou dokonale vyzdvihnou charakter luxusní kanceláře.

Prohlédněte si nabídku originálního nábytku řady ASSIT.

Elektricky polohovatelné stoly Exvizit

Objevte přednosti práce ve stoje. Elektricky polohovatelné stoly Exvizit jsou navrženy pro práci v sedě, polosedě, ale především pro práci ve stoje. Předcházejte zdravotním problémům spojených s dlouhodobým sezením. Vyzkoušejte práci ve stoje a získejte během dne více energie. S elektrický stavitelnými stoly Exvizit si snadno nastavíte správnou výšku stolu i během sezení. Správná výška pracovní desky během sezení i stání se dnes řadí mezi základní ukazatele ergonomického pracoviště.

Výškově polohovatlené stoly Exvizit charakterizuje vysoká stabilita, robustní zesílení konstrukce, široký rozhas nastavení výšky stolové desky.

Vyberte si ze široké nabídky elektricky stavitelných stolů Exvizit.

Získejte slevu 5 % do našeho e-shopu

Kód: ERGO2020 zadejte v košíku eshopu.

Řekněte si o nejvýhodnější cenu na trhu

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.