Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Kancelářské stoly Gate

Produktová řada HOBIS Gate patří mezi moderní a současně ekonomicky přívětivý kancelářský nábytek. Řada stolů Gate je rozvržena na celkem 106 vzájemných modulů, které lze jednoduchým spojovacím systémem řadit za sebe. Stoly Gate jsou navrženy pro maximální využití pracovní plochy se zajištěním soukromí.

Stolová deska

Stolové desky Hobis jsou standardně vyráběny o robustní tloušce 25mm. Hrany jsou opatřeny bezpečnostní ABS hranou, která zamezuje případnému poškození. Součástí stolové desky jsou standardně 2 průchodky pro snadné svedení kabeláže pod pracovní desku. Stolovou desku lze osadit vestavěnými zásuvkovými panely a kabelovými organizéry.

Podnože

Výhoda stolů Gate spočívá v plných bočnících a přední trnoži. Plné boky i čelo zajišťují dostatek soukromí. Bočnice i trnož jsou vyrobeny z 18mm lamina a jsou osazeny 2mm bezpečnostní ABS hranou zamezující poškození. Spodní hrany bočnic jsou osazeny tzv. rektifikací, která slouží k dorovnání případných nerovností podlahy až o 1,5 cm.

Vyberte si stůl, který Vám bude vyhovovat

Příslušenství ke kancelářským stolům

Ke všem stolům Hobis nabízíme kancelářské kontejnery pro přehlednou organizaci dokumentů a šanonů. Vestavěná přípojná místa pro pohodlné připojení externích kabelů USB, HDMI, VGA, síťových kabelů či napájení k notebooku. Kabelové organizery pro přehlednou a podlehnout organizaci kabelů pod pracovní deskou. Chytré uchycení počítačů zajistí závěsy a držáky pro PC.

Jak může vypadat Vaše kancelář s řadou Gate?

Kombinujte jednotlivé prvky Hobis

Jednotný design, pohledový dekor a použité kovové prvky umožní kombinovat jednotlivé typy nábytku Hobis. Ať si vyberete kancelářský stůl, kancelářské skříně, zásuvkové kontejnery nebo doplníte kancelář o elektricky polohovatelné stolykabelové organizéryvestavěné zásuvky nebo akustické paravány, jednotlivé prvky budou tvořit jednotně sladěnou kancelářskou sestavu.


Profesionální vybavení kanceláře

Nechte si poradit od našich odborníků s 25 letou zkušeností. Rádi se s Vámi spojíme a poradíme s ideálním řešením návrhu kancelářských prostor.

Jak to celé probíhá?

 1. Osobně či telefonicky probereme Vaší individuální představu
 2. Zaměříme prostory nových či stávajících kancelářských prostor
 3. Předvedeme návrh včetně vizualizací spolu s cenovou nabídkou
 4. skladové položky připravíme a atypické položky zadáme do výroby

Doprava a montáž

Zajistíme dopravu a odbornou montáž. Odbornou montáž realizují profesionální technici. Zajistíme montáž kancelářského nábytku a židlí včetně rozmístění a likvidace obalového materiálu.

Online vlastní návrh kanceláře

S pomocí online 3D návrháře zvládnete navrhnout kancelář i Vy.

Zajímá Vás termín dodání nebo výhodnější cena při větším odběru?

Dejte nám o tom vědět. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky.

navigacni sipka

Poslat nezávaznou poptávku

  Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

  Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

  Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

  Výrazné množstevní slevy

  Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

  Showroom plný ergonomie

  Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

  Návrh kanceláře na míru

  Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

  Prvotřídní výrobci nábytku

  Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

  Autorizovaný prodej a záruka

  Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

  Nezávazná návštěva vzorkovny

  Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.