Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Židle k počítači

Uvažujete o koupi ergonomické židle k počítači a nevíte si rady v té velké záplavě židlí, které trh nabízí? Nedivíme se Vám. Nabídku ergonomických židlí k počítači jsme za Vás pečlivě přebrali a vystavili všechny níže uvedené ergonomické židle na naší specializované vzorkové prodejně, kde si nejen můžete pracovní židle vyzkoušet, ale i zapůjčit k testování zcela nezávazně a ZDARMA.

Jak vybrat správné židle k PC?

Pokud si zde vyberete židli k počítači, o které si myslíte, že je to ta pravá, určitě doporučujeme navštívit naši prodejnu, kde si židli můžete vyzkoušet ještě předtím, než ji zakoupíte. Na první pohled Vám vybraná židle z internetu může přijít jako ta pravá, ale může to být omyl. Každá židle k počítači je totiž dá se říct unikátní, a nelze konstatovat, že splňuje požadavky všech uživatelů.

V čem se liší jednotlivé židle k počítači? 

Určitě záleží na tělesné výšce, hmotnosti a v neposlední řadě na typu opěráku. Některé pracovní židle poskytují podepření díky opěráku více dopředu a některé spíše středozadní oporu. Zkrátka komu vyhovuje sezení více dopředu, nemusí mu vyhovovat středozadní typ sezení, a naopak. Toto ale dle obrázku nepoznáte, a proto je vhodnější židle k počítači vyzkoušet a porovnat mezi více typy.

Zapůjčit si židle k počítači k testování ZDARMA nemusí být od věci

Pokud si i u nás na prodejně nebudete jisti, jestli je pracovní židle, kterou jste již pečlivě vybrali, stále ta pravá, je možné si ji zapůjčit k testování domů nebo do kanceláře zcela nezávazně a ZDARMA. Toto se vyplatí obzvláště u dražších typů židlí k počítači, kde často nehraje při rozhodování roli jen funkčnost, ale i cena.

Vybíráte jednu židli k PC do kanceláře nebo chcete vybavit celou firmu?

U nás v obou případech nakoupíte nejvýhodněji. A to pouze ověřené kvalitní židle k počítači.

Získejte slevu 5 % do našeho e-shopu

Kód: ERGO2020 zadejte v košíku eshopu.

Řekněte si o nejvýhodnější cenu na trhu

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.