Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Kancelářské stoly Flex

Nejvyšší produktová řada kancelářských stolů od českého výrobce nábytku Hobis. Řada Flex byla vyvinuta pro nejnáročnější uživatele se zaměřením na praktičnost, eleganci a maximální využití pracovní plochy.

Stolové desky

Prostornou pracovní plochu stolů Flex zajišťují stolové desky Hobis. Stolové desky o standardní tloušťce 25mm bezpečně zvládnout i vyšší zátěž. Hrany stolových desek jsou opatřeny bezpečnostní ABS hranou o tloušťce 2mm. Bezpečnostní ABS hrany brání stolovou desku před poškozením. Kabely a ostatní elektroinstalaci pohodlně svedou pod stolovou desku tzv. průchodky. Průchodky jsou standardně umístěny v pravém a levém horním rohu stolové desky.

Podnož stolů řady Flex

Moderní design a nadčasové provedení stolů Flex tvoří robustní, celokovová podnož. Základnu podnože tvoří tzv. patičky, které je možné dodat ve dvou různých variantách – patička oblá RM100 nebo patička zkosená RM200. Podnože jsou osazeny nastavitelnou rektifikací, která umožní dorovnat případné nerovnosti povrchu až o 1,5cm Významnou předností stolů Flex je praktický systém vedení kabeláže.

Integrovaný systém vedení kabelů

Podnože jsou horizontálně spojeny teleskopickým kabelovým kanálem. Do kabelového kanálu je možné skrýt veškeré kabely vedoucí od pracovní plochy. O vertikální vedení kabelů se postarají kabelové svody integrované v obou nohách stolové podnože. Vertikální kabelové kanály jsou schovány pod elegantními plastovými krytkami.

Příslušenství ke kancelářským stolům

Ke všem stolům Hobis nabízíme kancelářské kontejnery pro přehlednou organizaci dokumentů a šanonů. Vestavěná přípojná místa pro pohodlné připojení externích kabelů USB, HDMI, VGA, síťových kabelů či napájení k notebooku. Kabelové organizery pro přehlednou a podlehnout organizaci kabelů pod pracovní deskou. Chytré uchycení počítačů zajistí závěsy a držáky pro PC.

Jak může vypadat Vaše kancelář s řadou FLEX?

Kombinujte jednotlivé prvky Hobis

Jednotný design, pohledový dekor a použité kovové prvky umožní kombinovat jednotlivé typy nábytku Hobis. Ať si vyberete kancelářský stůl, kancelářské skříně, zásuvkové kontejnery nebo doplníte kancelář o elektricky polohovatelné stolykabelové organizéryvestavěné zásuvky nebo akustické paravány, jednotlivé prvky budou tvořit jednotně sladěnou kancelářskou sestavu.


Profesionální vybavení kanceláře

Nechte si poradit od našich odborníků s 25 letou zkušeností. Rádi se s Vámi spojíme a poradíme s ideálním řešením návrhu kancelářských prostor.

Jak to celé probíhá?

 1. Osobně či telefonicky probereme Vaší individuální představu
 2. Zaměříme prostory nových či stávajících kancelářských prostor
 3. Předvedeme návrh včetně vizualizací spolu s cenovou nabídkou
 4. skladové položky připravíme a atypické položky zadáme do výroby

Doprava a montáž

Zajistíme dopravu a odbornou montáž. Odbornou montáž realizují profesionální technici. Zajistíme montáž kancelářského nábytku a židlí včetně rozmístění a likvidace obalového materiálu.

Online návrh vlastní kanceláře

S pomocí online 3D návrháře zvládnete navrhnout kancelář i Vy.

Zajímá Vás termín dodání nebo výhodnější cena při větším odběru?

Dejte nám o tom vědět. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky.

navigacni sipka

Poslat nezávaznou poptávku

  Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

  Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

  Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

  Výrazné množstevní slevy

  Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

  Showroom plný ergonomie

  Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

  Návrh kanceláře na míru

  Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

  Prvotřídní výrobci nábytku

  Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

  Autorizovaný prodej a záruka

  Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

  Nezávazná návštěva vzorkovny

  Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.