Potřebujete poradit? Volejte:
241 485 797

Humanscale

„Humanscale – synonymum pro prvotřídní ergonomii“

Humanscale – americká firma se sídlem v New Yorku a pobočkami po celém světě patřící ke světové špičce v oblasti návrhu, výroby a prodeje ergonomických produktů. Produkty značky Humanscale pomáhají ke zdravému pracovnímu stylu, zlepšují zdraví a zvyšují komfort při práci. Mezi hlavní specializace a celosvětově oceňovaná odvětví patří, výškově stavitelná pracoviště, držáky monitoru a osvětlení pracovního prostoru, ergonomický systém myši a klávesnic, kabelový management.

Produkty firmy Humanscale jsou vyvíjeny ve spolupráci se světovými průmyslovými designéry a mezi její největší úspěch lze považovat spolupráce s ikonickým designérem Nielsem Diffrientem a jeho přelomovým produktem v oblasti ergonomie uvedeným na trh v roce 1999 – kancelářskou židlí Freedom (dnes více než 1 milion prodaných kusů).

V roce 2004 následovalo uvedení na trh židle Liberty a zanedlouho i poslední Diffrientovi židle Diffrient World. Mezi další zvučná jména spojená s firmou Humanscale je spolupráce s Markem McKennym a jeho LED lampou Element a Donem Chadwickem z jehož rukou vzešla balanční židle Ballo.

Historie

Firma Humanscale byla založena v roce 1983 Robertem Kingem, který v době prvotního rozvoje sedavé práce za počítačem již viděl obchodní příležitost pro vznik firmy specializující se na aspekty zdravého pracovního stylu.

Filosofie

Filozofií firmy Humanscale je vytvářet vysoce funkční design na základě jednoduchých fyzikálních principů bez složité mechanizace. Produkt je tak schopný reagovat na tělesné proporce každého uživatele nezávisle.

Ocenění

Produkty Humanscale získaly od roku 2007 více než 200 prestižních ocenění v oblasti designu a ergonomie a v roce 2004 byla firma časopisem I.D. zařazena mezi 10 celosvětově nejlepších společností které udávají světové trendy v oblasti designu.

Proč doporučujeme značku Humanscale?

Spolupráci s firmou Humanscale považujeme za nadstandardní péče o naše zákazníky v oblasti designu a ergonomie pro vytvoření špičkového ergonomického pracoviště v originálním designu. Firma Humanscale nabízí komplexní řešení ergonomického pracoviště s důrazem na zdravý pracovní styl v nadčasovém designovém řešení. Zásluhou mnohaleté tradici podpořené řadou ocenění a spolupráce se světovými odborníky v oblasti ergonomie včetně nejlepších průmyslových designérů v tomto oboru patří produkty od této firmy k naším nejčastěji doporučovaným.

Získejte slevu 5 % do našeho e-shopu

Kód: ERGO2020 zadejte v košíku eshopu.

Řekněte si o nejvýhodnější cenu na trhu

Proč si nákup u nás zamilujete i vy?

Na základě recenzí Google je s námi 94 % zákazníků zcela spokojeno.

Výrazné množstevní slevy

Pro kusový prodej nabízíme kupón na slevu na našem eshopu. Pro větší objednávky nám zašlete poptávku.

Showroom plný ergonomie

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Přijďte se podívat k nám na prodejnu, jak ergonomické pracoviště můžete vytvořit.

Návrh kanceláře na míru

Nejste si jisti s rozvržením kancelářských prostor? Máme velmi mnoho zkušeností, které vám rádi předáme při návrhu kanceláře.

Prvotřídní výrobci nábytku

Sledujeme trendy v oblasti ergonomie abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší ověřené produkty.

Autorizovaný prodej a záruka

Prodáváme výrobky od renomovaných českých i světových výrobců s nadstandardní kvalitou a zárukou.

Nezávazná návštěva vzorkovny

Navštivte naši prodejnu, kde vám rádi předvedeme vzorníky našich dodavatelů. V případě větší objednávky vám zajistíme prohlídku i u výrobce.